טיפול קבלה ומחוייבות (אקט) למטפלים
.

טיפול קבלה ומחויבות     

 קורס בסיס למטפלים     

טיפול קבלה ומחוייבות: חיים ממקום של גמישות פסיכולוגית, בחירה ומשמעות.

קורס דיגיטלי מוקלט מראש וזמין לצפייה מיידית

טיפול קבלה ומחויבות (ACT) הינה גישה טיפולית, גל שלישי של CBT ומבוססת מיינדפולנס, אשר שמה במרכזה תהליכים של קבלה (של תחושות ומחשבות קשים) לצד פעולה מחויבת המכוונת לכיוון הדברים החשובים לאדם בחייו. ההנחה התיאורטית היא שככל שאדם גמיש יותר מבחינה פסיכולוגית, הוא יכול לממש את חייו באופן מלא יותר ולחיות חיים משמעותיים יותר.

 

מטרת הטיפול המרכזית היא לקדם את האדם לכיוון של גמישות פסיכולוגית דרך עבודה על שישה תהליכים מרכזיים. הגישה הינה טרנס-דיאגנוסטית, ואיננה מכווננת סימפטומים או אבחנה קלינית אלא מתייחסת לחוויה האנושית בהווייתה. היא מבוססת מחקר ונמצאה אפקטיבית למגוון מצבים קליניים וביניהם דיכאון, חרדה, OCD, התמכרויות וכן בהתמודדות עם כאב כרוני.

הקורס מאפשר ללמוד בצורה מסודרת ופשוטה את עקרונות גישת קבלה ומחוייבות (ACT) ויישום שלה בחדר הטיפולים, כבר בשלבי הלימוד הראשונים. יישום הגישה רלוונטי הן לעבודה מול מטופלים והן ברמה האישית, כמטפלים וכבני אדם.

 

אקטיפול, מרכז למידה והדרכה, משמש פלטפורמה להנגשת ידע פסיכולוגי באופן דיגיטלי, ללא מגבלה של זמן ומקום. למעוניינים*, תתאפשר המשך הטמעת הגישה, לימוד ותירגול שלה במסגרת קבוצות לימוד והדרכה (*תלוי הכשרה ומקצוע טיפולי).

לפרטים נוספים אודות אקטיפול: www.actipul.co.il

 

ללא תלות בזמן ובמקום. 

 

6 שיעורים מוקלטים באורך כשעה 

 

תעודת השתתפות דיגיטלית.

 

הקורס זמין לצפייה למשך שנה מעת ההרשמה.

מנחי הקורס

יאיר פרומר

פסיכולוג קליני מדריך

מדריך ומעביר סדנאות וסמינרים במגוון מסגרות ומטעם אקטיפול. מלמד ומדריך CBT בתכנית "הגל החדש" במרכז הבינתחומי הרצליה.

משלב בעבודתו הטיפולית אינטגרציה בין טיפול CBT וגישות פסיכו-דינאמיות. בעל רישיון בהיפנוט. עוסק בכתיבת חוות דעת פסיכולוגיות לבתי משפט.

בעל ניסיון טיפולי עם כל ספקטרום הגילאים, מעבודה טיפולית ומערכתית עם הגיל הרך ועד הגיל השלישי.

מטפל ומדריך בקליניקה פרטית בתל אביב.

אריאלה גרין מיסק

פסיכולוגית קלינית

מטפלת, מלמדת ומדריכה ACT מתוך עמדה אינטגרטיבית. מנחה סדנאות, סמינרים וימי עיון במגוון מסגרות ומטעם אקטיפול.

משלבת בעבודתה הטיפולית ACT וגישה אינטר-סובייקטיבית כגישות טיפוליות עיקריות ובלתי נפרדות. מוסמכת EMDR שלב 2. מוסמכת לטיפול זוגי.

בעלת ניסיון עשיר בטיפול במבוגרים במסגרת פרטנית וזוגית בקליניקה פרטית ברחובות.

כמה זה עולה?

עכשיו רק ב- 

950ש"ח

תעריף למתמחים*

850ש"ח

ניתן לשלם באופן מאובטח ובתשלומים באמצעות כרטיסי אשראי

*מתמחים -  לקבלת הקופון שלחו צילום כרטיס מתמחה ממקום ההתמחות למייל actipul123@gmail.com 

משתתפי הקורס מספרים

משתתפים בקורס מספרים לנו שהם עושים שימוש בקורס הדיגיטלי ממש כמו בספר - נכנסים ויוצאים בקצב ובזמן שמתאים, לעיתים לבינג' ולעיתים חוזרים שוב ושוב על אותו שיעור, לעיתים עוזבים עד שמרגיש מתאים יותר, מבלי שצריך להתלבש ולמצוא חניה. מהם למדנו שמבלי שהתכוונו פתחנו ערוץ חדש ללמידה ורכישת ידע, שלא במתכונות המוכרות. 

משתתפי הקורס מספרים

משתתפים בקורס מספרים לנו שהקורס היה מאוד ברור ונתן להם רקע טוב לגישה. הם אהבו את הסרטונים ואת התרגילים שהועברו. בנוסף הכלי של המטריקס חיבר את התיאוריה לדרך מאוד קונקרטית ופרקטית ועזר להם ליישם את הגישה. מי שהגיע עם ידע קודם באקט, מדווח שהקורס עשה לו סדר בידע הקיים באקט, הנושאים הועברו באופן ברור ושהם שמחים על ההחלטה להירשם לקורס, על אף ההתלבטות בשל הידע הקודם בגישה.

משתתפי הקורס מספרים

משתתפים בקורס מספרים לנו שהקורס איפשר להם להיות משוחררים וגמישים יותר מול המטופלים, לברר ולשנות את העמדה הטיפולית שלהם כמו גם את חייהם האישיים. לא עוד עבודה מתוך גישה טיפולית מחייבת הכרוכה בפרוטוקולים או בתיאוריה כזו או אחרת. 

נותרתם עם שאלה? מוזמנים ליצור קשר

בטל' 054-9439798 או במייל actipul123@gmail.com

 

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.