יישומים של ACT בטיפול זוגי
.

יישומים של ACT בטיפול זוגי     

 קורס למטפלים     

טיפול קבלה ומחוייבות: חיים ממקום של גמישות פסיכולוגית, בחירה ומשמעות.

קורס דיגיטלי מוקלט מראש וזמין לצפייה מיידית

טיפול קבלה ומחויבות (ACT) הינה גישה טיפולית, גל שלישי של CBT ומבוססת מיינדפולנס, אשר שמה במרכזה תהליכים של קבלה (למשל של מחשבות ורגשות קשים) לצד פעולה מחויבת המכוונת לכיוון הדברים החשובים לאדם בחייו. ההנחה התיאורטית היא שככל שבני הזוג גמישים מבחינה פסיכולוגית, הם יוכלו לממש את חיי הזוגיות שלהם באופן מלא ומשמעותי ומתוך בחירה.

הקורס שלפניכם מאפשר ללמוד יישומים של גישת קבלה ומחוייבות (ACT) בטיפול זוגי, בעבודה עם זוגות או בעבודה טיפולית בנושאים של זוגיות. מטרת הטיפול המרכזית היא לקדם את בני הזוג לכיוון של גמישות פסיכולוגית. הגישה הינה טרנס-דיאגנוסטית, מבוססת מחקר ואיננה מכווננת סימפטומים או אבחנה קלינית אלא מתייחסת לחוויה האנושית בהווייתה.

במהלך הקורס נדבר על הגדרת מצפן זוגי בהתאם לכיווני חיים כפי שהמטופלים מנסחים אותם. נעסוק בקבלה וחמלה של בני הזוג ונדגים שימוש בטכניקות מעולם ה-ACT: מיינדפולנס, מטאפורות, תרגילים חווייתיים ומטריצה זוגית. הקורס מתאים גם למטפלים אשר עוסקים בנושאים של זוגיות במסגרת של טיפולים פרטניים, הדרכות הורים ועוד. מטפלים בעלי ידע בסיסי באקט יפיקו מהקורס יותר תועלת. 

אקטיפול, מרכז למידה והדרכה, משמש פלטפורמה להנגשת ידע פסיכולוגי באופן דיגיטלי, ללא מגבלה של זמן ומקום. למעוניינים*, תתאפשר המשך הטמעת הגישה, לימוד ותירגול שלה במסגרת קבוצות לימוד והדרכה (*תלוי הכשרה ומקצוע טיפולי). משתתפי הקורס המעוניינים בתעודה דיגיטלית, מוזמנים ליצור קשר בסיום הצפייה במפגשים במייל: actipul123@gmail.com

לפרטים נוספים אודות אקטיפול: www.actipul.co.il

 ללא תלות בזמן ובמקום

 

4 שיעורים מוקלטים  

תעודת השתתפות דיגיטלית

 

הקורס זמין לצפייה למשך שנה מעת ההרשמה

מנחי הקורס

יאיר פרומר

פסיכולוג קליני מדריך

מדריך ומעביר סדנאות וסמינרים במגוון מסגרות ומטעם אקטיפול. מלמד ומדריך CBT בתכנית "הגל החדש" במרכז הבינתחומי הרצליה.

משלב בעבודתו הטיפולית אינטגרציה בין טיפול CBT וגישות פסיכו-דינאמיות. בעל רישיון בהיפנוט. עוסק בכתיבת חוות דעת פסיכולוגיות לבתי משפט.

בעל ניסיון טיפולי עם כל ספקטרום הגילאים, מעבודה טיפולית ומערכתית עם הגיל הרך ועד הגיל השלישי.

מטפל ומדריך בקליניקה פרטית בתל אביב.

אריאלה גרין מיסק

פסיכולוגית קלינית

מטפלת, מלמדת ומדריכה ACT מתוך עמדה אינטגרטיבית. מנחה סדנאות, סמינרים וימי עיון במגוון מסגרות ומטעם אקטיפול.

משלבת בעבודתה הטיפולית ACT וגישה אינטר-סובייקטיבית כגישות טיפוליות עיקריות ובלתי נפרדות. מוסמכת EMDR שלב 2. מוסמכת לטיפול זוגי.

בעלת ניסיון עשיר בטיפול במבוגרים במסגרת פרטנית וזוגית בקליניקה פרטית ברחובות.

כמה זה עולה?

עכשיו ב-

350ש"ח

ניתן לשלם באופן מאובטח ובתשלומים באמצעות כרטיסי אשראי

משתתפי הקורס מספרים

משתתפים בקורס מספרים לנו שהם עושים שימוש בקורס הדיגיטלי ממש כמו בספר - נכנסים ויוצאים בקצב ובזמן שמתאים, לעיתים לבינג' ולעיתים חוזרים שוב ושוב על אותו שיעור, לעיתים עוזבים עד שמרגיש מתאים יותר, מבלי שצריך להתלבש ולמצוא חניה. מהם למדנו שמבלי שהתכוונו פתחנו ערוץ חדש ללמידה ורכישת ידע, שלא במתכונות המוכרות. 

משתתפי הקורס מספרים

משתתפים בקורס שמחו לקבל כלים בעבודה מול זוגות. מדווחים שהזוגות מרגישים שיש להם "משהו להאחז בו" (למשל, כשהם מכירים את המטריצה ואת הרעיון של המיינדפולנס).

משתתפי הקורס מספרים

משתתפים בקורס מספרים לנו שהקורס איפשר להם להיות משוחררים וגמישים יותר מול המטופלים, לברר ולשנות את העמדה הטיפולית שלהם כמו גם את חייהם האישיים. לא עוד עבודה מתוך גישה טיפולית מחייבת הכרוכה בפרוטוקולים או בתיאוריה כזו או אחרת. 

נותרתם עם שאלה? מוזמנים ליצור קשר

בטל' 054-9439798 או במייל actipul123@gmail.com

 

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.